خوش آمدید به

ظریف بار وی آی پی

شعبه اصلی

چرا ظریف بار وی آی پی؟

مناسب ترین قیمت
جابه جایی حرفه ای
بسته بندی محکم
پاسخگویی مشتریان
درباره ما

شرکت باربری و اتوبار ظریف بار وی آی پی

باربری و اتوبار ظریف بار وی آی پی به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های مختلف، امکان رزرو اینترنتی اتوبار برای بهره مندی و استفاده از شرایط خوب اثاث کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می‌توانید با تکمیل فرم سفارش آنلاین ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض ثبت اینترنتی کارشناسان شرکت با شما تماس گرفته تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی، به مطمئن شدن شما در بهره‌مندی از خدماتی بی‌نظیر کمک کنند. کافی است با شماره تلفن 1500 تماس بگیرید. به‌صورت شبانه روزی در پاسخگویی به شما آماده‌ایم.
مهم‌ترین و اساسی ترین نکته برای ما برخورداری از کیفیت بالا در باربری و اتوبار ظریف بار وی آی پی است و خوشبختانه توانستیم به این هدف برسیم و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل داخلی شناخته شویم، اثاث کشی خود را از صفر تا صد با خیالی آسوده می‌توانید به ما بسپارید و مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.
شرکت ظریف بار وی آی پی به عنوان بزرگترین باربری تهران بعد از گذشت سال ها توانسته است سابقه‌ای درخشانی در کارنامه خود به ثبت برساند.

ما تنها شرکتی هستیم که از  تحت پوشش بیمه ایران هستیم و حمایت مالی میشیم.
امکان بیمه رایگان به هزینه ۲۰۰میلیون توسط تنها شعبه رسمی ظریف بار وی آی پی
دارای لوح زرین مردمی سال 1389 تا 1401

خدمات

خدمات ظریف بار وی آی پی

کارتن حمل بار و اسباب کشی

کارتن های حمل بار و اسباب کشی ظــــــــریف بـــــــار با استحکامی بینظیر.

حمل بار و اثاث با مناسب ترین قیمت

ظــــــــریف بـــــــار ارائه دهنده ی خدمات سریع و ارزان بار با کیفیت بالا

باربری و اسباب کشی راحت

برنامه ریزی دقیق عملیاتی ، استفاده از خدمات بسته بندی، جداسازی لوازم خرده از درشت

نحوه صحیح انتخاب باربری و اتوبار

یکی از مهم ترین دغدغه های مردم که با گذشت زمان نیز بیشتر با آن روبرو می‌شوند انتخاب باربری و اتوبار مناسب در هنگام اثاث کشی و تغییر محل زندگی است، برای پیدا کردن شرکت باربری معتبر با وجود تعداد بالای مجموعه های فیک کار دشوار و حساسی است،

در ابتدا با سرچ در اینترنت و تحقیق و پرس جو از کسانی که قبلاً اسباب کشی کرده‌اند یک فهرستی آماده کنید و سپس طبق آن با تک تک این شرکت ها تماس حاصل فرمایید و در مرحله های بعدی خدماتی که برای جایجایی به شما می‌دهد را نیز لیست کنید در این میان شما متوجه خواهید شد که اولین و بزرگ‌ترین باربری و اتوبار معتبر ظریف بار وی آی پی است به این علت که تمامی موارد شامل بسته بندی و موارد مربوط به باربری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

وقت‌شناسی و با برنامه بودن یکی از مهم‌ترین عوامل ظریف بار وی آی پی است، زیرا مشتری دوست ندارد کارگران شرکت حمل‌ونقل دیر برسد و برنامه آن‌ها را مختل کند. بسیاری از شرکت‌های حمل‌ بار معمولاً به دلیل تعداد کمی از وسایل نقلیه فعال که می‌توانند به مبدأ برسند، تأخیر دارند.
باربری ظریف بار وی آی پی با بیش از 150 ماشین فعال پخش شده در سراسر تهران و شهرستان در کمترین زمان ممکن و حتی با بارنامه فوری و کمتر از ربع ساعت از زمان تماس شما میتوانند خود را به مبدا شما برسانند و بی شک در وقت شناسی نظیر ندارد.

برای اینکه حمل اثاثیه منزل شما، بی دغدغه، راحت، کم هزینه، با امنیت، در کم ترین زمان ممکن و مطمئن را تجربه کنید با شرکت باربری ظریف بار وی آی پی در تماس باشد همکاران ما منتظر ارائه خدمت به شما هستند.

ارسال کارشناس در صورت بسته بندی وسایل منزل

1500

Call Now Buttonتماس سریع ظریف بار وی آی پی